Фарба для захисту дерев в осінній період ВД-КЧ-577 (ГОСТ 28196-89)

Фарба призначається для фарбування плодових, декоративних дерев і чагарників з метою підвищення їх морозостійкості, запобігання від сонячних опіків, захисту від гризунів (в т.ч. зайців) і для замазування ран (у весняно-літній період). Покриття на основі водно-дисперсійної фарби ВД-КЧ-577 зберігається на молодому дереві - 1 рік, на плодоносному - 2 роки. Фарба для дерев використовується, як правило, садовими господарствами, які вирощують плодові дерева для подальшої реалізації своєї продукції під виготовлення соків та інших продуктів з фруктів. Фарба ВД-КЧ-577 є повністю екологічно чистою. Фарба спеціально розроблена для захисту дерев і подальшого збільшення плодючості шляхом знищення шкідників (комах, зайців та інших особин) ще за часів Радянського Союзу і проводиться по ГОСТ, що безсумнівно є плюсом і гарантією високої якості.

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Масова частка нелетких речовин: 55-60%
  • Колір: білий
  • Морозостійкість: 5 циклів
  • pH: ≥ 6,5
  • Витрата на одношарове покриття: молоде дерево - 30-40 г/м2, плодоносне дерево - 150 г/м2
  • Кількість шарів: 1
  • Умовна в'язкість по приладу типу ВЗ-246 з діаметром сопла 4 мм при Т (20 ± 0,5) °С: з 5-30
  • Стійкість до зміни температури: від -50 до 60 °С
  • Товщина одношарового покриття: 30-40 мкм

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Очистити дерево від старої відмерлої кори.

ВКАЗІВКИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:

Фарба по деревах наноситься в осінній (до опадання листя) і ранньовесняний періоди при t навколишнього повітря вище 0 °С. Перед застосуванням перемішати і при необхідності розбавити водою. Розчинник - вода, не більше 10%. Спосіб нанесення - щітка, фарборозпилювач (обприскувач) в один шар. Середня витрата на молоде дерево - 30-40 г, на плодоносні - 150 г. Рани замазують в весняно-літній період нерозбавленою фарбою. Інструмент, тару, плями відмити теплою водою з милом до висихання фарби.

ТИПОВІ РЕКОМЕНДОВАНІ СХЕМИ ФАРБУВАННЯ:

Стовбур дерева: фарба ВД-КЧ-577 - 1 шар.

Рани на дереві: фарба ВД-КЧ-577 (нерозбавлена) - 1 шар.

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати в щільно закритій тарі при температурі вище 0 °С. Допускається зберігання фарби при температурі до мінус 40 °С - не більше 1 місяця. У разі заморожування фарбу слід розморозити при кімнатній температурі і перемішати до отримання однорідної маси промисловим міксером.

Гарантійний термін зберігання з дня виготовлення - 12 місяців.