Ветобром (бромадіолон 0,25%), засіб для приготування приманок для мишей і щурів, родентицид.

Ветобром (бромадіолон 0,25%), засіб для приготування приманок для мишей і щурів.

Призначення: боротьба з мишами, щурами та іншими гризунами.

Рідина червоного кольору, що містить в якості діючої речовини бромадіолон 0,25%. Засіб призначений для приготування отруєних приманок і їх застосування з метою знищення сірих і чорних пацюків, будинкових мишей, полівок.

Спосіб дії:

Ветобром є повільно діюча отрута - антикоагулянт 2-го покоління. При попаданні в організм тварини цей препарат уповільнює Згортання крові, а також підвищує проникність периферійних кровоносних судин, як наслідок, призводить до крововиливу. Ветобром має різко виражені кумулятивні властивості (накопичується в організмі), тому прийом декількох невеликих доз протягом ряду днів забезпечує загибель гризунів. Внаслідок уповільненої дії ветоброма щури і миші НЕ дізнаються отрута в приманки, підвищує ефективність боротьби з шкідливими гризунами. Після поїдання принад з Ветобромом щури гинуть через 2-8 днів, а миші через 6-12 днів.

Ветобром 0,25 купити в Україні пропонує Науково-Виробниче підприємство "Віват".
Замовляйте за номерами телефонів:

+38 050 494 63 44  |  +38 098 130 41 21  |  +38 0552 47 02 82

Приготування приманки:

Отруєні принади на ветоброме готують шляхом ретельного змішування кошти з харчової основою для рівномірного розподілу по всій масі приманки. Вміст діючої речовини в готовій приманки повинен скласти 0,005%. Склад харчової основи (комбікорм, каша, фарш або ін) підбирають в залежності від виду гризуна і від його харчових переваг. У разі використання в якості харчової основи зерна, крупи, для кращого прилипання до харчової основі - її попередньо перемішують з невеликою кількістю масла. З метою поліпшення поїдання приманки, і тим Самим, ефективності готової приманки в її склад рекомендується вводить цукор (краще у вигляді сиропу). Приманку розміщують в попередньо виявлених місцях мешкання гризунів уздовж стін, перегородок, біля нір, під шафами, обладнанням в Спеціальних контейнерах. Приманку розкладають по 50-100 г від щурів і по 10-25 г від мишей.