СТОП-Амброзія

Нарешті люди з алергією на амброзію зможуть дихати вільно, тому що ми кажемо амброзії "СТОП!" НВП "Віват" представляє вашій увазі новий екологічний препарат з доведеною  високою ефективністю "Стоп амброзія", який викликає швидке в'янення рослин,потрапляючи на їх листя та проникаючи всередину. Але найголовнішим є те, що при обробці амброзії на початку цвітіння рослина стає неалергенною! Насіння стає непридатним до розмноження і не викликає нездужання у людей. Як відомо, квітковий пилок амброзії дуже шкідливий для людини. У період цвітіння, з середини липня до настання осінніх заморозків, серед населення спостерігається алергійне захворювання амброзійний поліноз. Пилок амброзії, потрапляючи у ніс, бронхи викликає сльозотечу, порушує зір, підвищує температуру тіла, відбувається різке запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, що призводить до приступів бронхіальної астми.

Механізм дії:  препарат має контактну дію. Потрапляючи на листя молодих рослин проникає в середину та викликає в’янення.При обробці  амброзії на початку цвітіння рослина стає неаллергенною і нефертильною, тобто її насіння вже не здатне до розмноження і не викликає нездужання у людей.

Спосіб застосування: даний розчин готовий до використання. Обприскування молодих сходів проводять за допомогою ранцевого обприскувача або спеціальної техніки. Оскільки препарат має контактну дію то важливо, щоб все листя бур'яну було вкрите краплями розчину, витрата розчину буде залежати від розміру рослин та густоти їх схожості –2,5 л. на сотку. Через годину можна буде переконатися в ефективності засобу і перевірити якість обприскування. Рослини, на які потрапив розчин у необхідній кількості, зів'януть. У місцях, куди розчин не потрапив, амброзія в'янути не стане, тому такі ділянки необхідно обробити повторно. Препарат діє виключно в місцях, на які потрапляє, тому насіння, що знаходяться в ґрунті, буде проростати.  В зв’язку з неодночасним проростанням, процедуру обробки проводять декілька разів.

Інший варіант застосування: обприскування амброзії препаратом  перед цвітінням (знищується фертильність і пилок стає неалергенним). Даний метод простий та ефективний - оскільки покриває більшу площу при малих витратах часу, а з обладнання необхідний лише розпилювач.

Попередження:  «Стоп амброзія» малотоксичний для бджіл та помірно токсичний для риб, тому слід уникати прямого попадання на бджіл та потрапляння великої кількості препарату у водойми.

Пам'ятайте: один кущ амброзії може дати до 100 000 насінин, а насіння це може проростати протягом 40 років.

Термін зберігання: в закритій тарі не обмежений. При зберіганні препарату слід уникати температур менше -15 градусів, що може стати причиною кристалізації та руйнування тари.