SABIT

Спеціальна американська програма ділових стажувань «САБІТ» Міністерства торгівлі США розробила програму «Інновації та ефективність в агробізнесі» для навчання 18 фахівців в даній галузі з Євразії. В рамках програми САБІТ пройшли успішне навчання понад 6000 менеджерів і вчених з країн Євразії, Південної Азії, Північної Ірландії, Латинської Америки, Африки та Близького Сходу. САБІТ надає учасникам можливість ознайомитися з галуззю та її регулюванням, встановити контакти для подальшого ділового співробітництва, дізнатися про інноваційних технологіях, обладнанні та послуги, а також отримати знання про ринкові бізнес методи.

Календарь програм тут: http://www.sabitprogram.org

 

Засновник компаніі ПП НВП Віват Андрій Кулак на прийомі у посла США в Україні Джеффрі Пайетт з приводу Дня Незалежності,  Київ, Україна 2015р.

 

Засновник компаніі ПП НВП Віват Андрій Кулак, Міністерство торгівлі США, Вашингтон, США 2015р.

 

 

Комерційний директор компанії ПП НВП Віват Анна Кулак та учасники SABIT - Спеціальна Американська Програма Ділових Стажувань: Інновації та ефективність в агробізнесі (для Росії, України, Молдови, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану та Туркменістану), Міністерство торгівлі США, Вашингтон, США 2016 р.

 

Комерційний директор компанії ПП НВП Віват Анна Кулак, Університет штату Канзас, Мангеттен, США 2016 р.