Дератез - засіб проти гризунів

Засіб для боротьби з мишовидними гризунами. Продуцент штам Salmonella enteritidis var. Issatschenko. При поїданні препарату сальмонела активно розмножується в організмі гризуна і викликає його загибель.

 

Форма випуску: крупно - зерниста волога маса.

Фасування: поліетиленові пакети, пластикові або скляні флакони.

Ефект від застосування: Дератез забезпечує надійний захист посівів, складських приміщень від пацюків, мишей, полівок та інших мишовидних гризунів. Забезпечує 100% захист від гризунів. Не викликає звикання. Препарат можна використовувати в будь-яку пору року, навіть взимку.

Спосіб застосування. Засіб розкладають в місцях масового розмноження та проживання гризунів в спеціальному пакуванні для його поїдання в кількості достатній для поїдання гризунами впродовж доби. Препарат додають, перевіряючи повноту його поїдання в місцях закладки.

Норма внесення складає 1 - 5 кг/га.

Зберігання.  Зберігати в сухому темному приміщенні за температури 2-8 °С. Термін придатності 3 місяці.

Особливі заходи безпеки при застосуванні препарату. Здійснювати роботи по розкладанню препарату із дотримання правил особистої гігієни.

«ДЕРАТЕЗ» - препарат зареєстрований  Державним комітетом ветеринарної медицини України, який відповідає вимогам  нормативно - технічної документації, не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Засіб не токсичний для людини, продуктивних тварин, комах та сільськогосподарських культур.

«ДЕРАТЕЗ» виготовляється за технологією розробленою Державним науково-контрольним інститутом біотехнології і штамів мікроорганізмів, відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2009