Увага, мишоподібні гризуни!

Проведеним моніторингом ПП "НВП "ВІВАТ" встановлено, що сільськогосподарські угіддя України активно заселяють та пошкоджують мишоподібні гризуни.

За короткостроковим прогнозом очікується суттєве зростання рівня заселеності та шкодочинності гризунів.

Надаємо до Вашого розгляду пропозицію щодо системного захисту від гризунів:

ДЕРАТЕЗ - біологічний засіб-приманка, Штам Сальмонела Salmonella enteritidis Issatschenko. Потрапивши в шлунок гризунів, викликає патогенез черевного тифу. Перезараження (епізоотія) тифу призводить до повної загибелі колонії. Препарат пролонгованої дії. Дія препарату може відбуватися в температурних межах від -25°С до +35°С.

Форма випуску: крупно - зерниста волога маса.

Фасування: поліетиленові пакети, пластикові або скляні флакони.

Ефект від застосування: Дератез забезпечує надійний захист посівів, складських приміщень від пацюків, мишей, полівок та інших мишовидних гризунів. Забезпечує 100% захист від гризунів. Не викликає звикання. Препарат можна використовувати в будь-яку пору року, навіть взимку.

Спосіб застосування. Засіб розкладають в місцях масового розмноження та проживання гризунів в спеціальному пакуванні для його поїдання в кількості достатній для поїдання гризунами впродовж доби. Препарат додають, перевіряючи повноту його поїдання в місцях закладки.

Норма внесення складає 1 - 5 кг/га.

Зберігання.  Зберігати в сухому темному приміщенні за температури 2-8 °С. Термін придатності 3 місяці.

Особливі заходи безпеки при застосуванні препарату. Здійснювати роботи по розкладанню препарату із дотримання правил особистої гігієни.

«ДЕРАТЕЗ» - препарат зареєстрований  Державним комітетом ветеринарної медицини України, який відповідає вимогам  нормативно - технічної документації, не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Засіб не токсичний для людини, продуктивних тварин, комах та сільськогосподарських культур.

«ДЕРАТЕЗ» виготовляється за технологією розробленою Державним науково-контрольним інститутом біотехнології і штамів мікроорганізмів, відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2009