Добрива «Мочевин К» - найкраще для рослин, найоптимальніше для фермерів

Українські землі здавна славились своєю плодючістю. Найбільш поширена складова ґрунту в Україні - це чорноземи, які завдяки своїм унікальним характеристикам вже давно відомі далеко за її межами. Чорноземи по праву вважаються одними з найкращих і найсприятливіших для вирощування сільськогосподарських культур видів ґрунтів. Завдяки пухкій, пористій структурі чорнозем добре провітрюється, гарно всотує та утримує вологу, що, в свою чергу, сприяє хорошому живленню, росту і розвитку рослин та забезпечує розмноження необхідних бактерій. Загальна площа чорноземів, якими зараз володіє Україна, одна з найбільших у світі. Тож без жодного перебільшення можна стверджувати, що родючі чорноземи - одне з основних природних багатств нашої держави. Окрім того, клімат України якнайкраще підходить для вирощування ряду видів рослин.

Але якими б багатими не були українські землі, яким би сприятливим не був наш клімат, аграрії часто стикаються з проблемами ослаблення рослин на якомусь з етапів їх зростання. Часто це зумовлено недостатнім живленням рослини, нестачею мінералів та мікроелементів, необхідних їй на певній стадії росту. У такій ситуації необхідна додаткова підкормка. Підкормка рослини може бути кореневою та позакореневою (листовою). У першому випадку добривом збагачується корінь рослини, у другому - листки та стебло. Обидва види підкормки дуже важливі для оптимального розвитку сільськогосподарських культур, обидва відіграють важливу роль у кількості та якості отриманого в результаті врожаю. Але якщо коренева підкормка рослини дуже часто проводиться планово і по замовчуванню, то листовій іноді не приділяють належної уваги. А нехтування цього етапу майже завжди призводить до суттєвого спаду врожайності.

Тож у чому саме полягає така гостра необхідність проведення листової підкормки рослин? Здавалося б, добре підживленого, збагаченого усіма необхідними мінералами ґрунту цілком достатньо для того, щоб рослина змогла взяти з нього усе необхідне.

Але чи завжди це так? Вочевидь ні, оскільки на всмоктування коренем рослини мікроелементів , що містяться в землі, впливають такі фактори, як волога, температура, провітрюваність та навіть pH середовища. І часто ці фактори виявляються несприятливими. Тобто, складається ситуація, коли необхідні речовини містяться в ґрунті в достатній кількості, але коренева система рослини нездатна у повній мірі ними насититись. Також слід пам'ятати про те, що коренева система не завжди знаходиться на піку активності. Рослини, як і будь-які інші живі організми, проходять різні етапи розвитку, кожен з яких супроводжується різним рівнем активності тих чи інших функцій. Тож у періоди, коли коренева система не надто активна, рослина потребує позакореневого живлення. Листова підкормка також незамінна у випадку, коли рослини вже досить високі і провести міжрядкове живлення ґрунту технологічно дуже важко. Ну і ще один вагомий аргумент - при позакореневій підкормці елементи живлення суттєво економляться, адже майже всі добрива потрапляють безпосередньо в рослину.

Українські вчені досягли суттєвих здобутків у розробці добрив для проведення кореневої та позакореневої підкормки. Кропітка праця херсонських вчених була високо оцінена на Оксфордському саміті - саме тут за розробку унікальних добрив класу «Мочевин К» надано нагороду «Знак якості».

Наразі розроблено три види даних добрив - К1, К2, К6. Розглянемо детальніше принципи та результати їх застосування.

К1 застосовують для першого позакореневого живлення. Хоч цей вид добрива і не призначений для підкормки кореня, саме він допомагає суттєво збільшити кореневу масу рослини.

З допомогою добрива К2 листки та стебла рослин підживлюють вдруге. Завдяки йому забезпечується максимальна рясність та якість врожаю.

К6 застосовують для інкрустації насіння. Таким чином його проростання суттєво прискорюється, а також вдається досягти неабиякого зросту маси кореня та стебла і листків рослини.

Результати використання даних добрив наступні:

  • Імунітет оброблених рослин значно зростає;
  • Пришвидшується цвітіння рослин та дозрівання плодів;
  • Стебла та листки стають набагато міцнішими і здоровішими;
  • Волога у ґрунті затримується на довше;
  • Відмічається покращення якісних характеристик ґрунту, що має накопичувальний ефект;
  • Пришвидшується фотосинтез і клітинний обмін рослин. Також важливим аспектом є те, що добрива «Мочевин К» абсолютно безпечні для навколишнього середовища, з яким так чи інакше взаємодіють.

Для максимальної ефективності добрив «Мочевин К» важливо дотримуватися наступних правил:

  • Проводьте обприскування рослин ввечері або рано вранці, коли на них не потрапляє пряме сонячне проміння.
  • Слідкуйте за рівномірним нанесенням розчину з обох боків крони.
  • Намагайтеся проводити позакореневе живлення як мінімум двічі - одразу ж, як з'являються перші листочки та коли рослина увійде в фазу активного цвітіння. Важливо! У жодному разі не намагайтесь обробити рослини у надто спекотну чи суху погоду - ви ризикуєте як мінімум не отримати жодного позитивного ефекту, а як максимум - зашкодити.

Наостанок хотілося б відмітити, що добрива «Мочевин К» не лише визнані у світі і не мають жодних аналогів на вітчизняному ринку, а ще й абсолютно доступні. Так, для повноцінної обробки рослин, що займають 1 га, цілком достатньо лише 0,5 л. добрив, що обійдеться лише в 75 грн. Попри все ми не зупиняємось на досягнутому, постійно проводимо досліди і шукаємо шляхи для подальших вдосконалень. На даному етапі ми можемо стверджувати, що при порівнянні контрольних груп певних культур (ячмінь, ріпак, озима пшениця, гірчиця) показники тих, що були оброблені з допомогою «Мочевин К», суттєво зросли, у деяких випадках практично вдвічі. І ми не збираємося зупинятися на досягнутому.

Ми прагнемо зробити свій інноваційний продукт максимально доступним для всіх, тож налагодили надійну дилерську мережу. Зараз ви можете придбати добрива «Мочевин К» майже у будь-якому куточку України. Для замовлень чи отримання консультації заходьте на сайт www.mbv.org.ua, залишайте повідомлення або ж звертайтеся за вказаними номерами телефонів і наші фахівці з радістю вам допоможуть.

УВАГА!

Додатковий врожай окупить витрати на добрива, захист рослин, хімпрополку та збирання врожаю, якщо при хімпрополкі ячменю та пшениці до гербіциду додати 0,5 л/га (станом на 31.01.17р. - 75 грн/га без ПДВ) НаНо добрива Мочевин.

Встановлено інститутом захисту рослин (м. Київ): при хімпрополці ярового ячменю до гербіциду Гранстар додавали К2-0,5 л/га. Врожай зростав від 33-х до 49-ти відсотків, а прибавка врожаю складала від 9,2 ц/га - дисертація Л.Н. Ярошенко - УДК 577,4+581,5 : (632+633,16). Мочевин К2 виявився найбільш ефективним в порівнянні з іншими 20 варіантами стимуляторів та мікродобрив зареєстрованих в Україні. Повністю реферат на дисертацію можемо надіслати, пишіть на e-mail: nvpvivat@gmail.com