Мочевин - К новітній клас супердобрив

Новітній клас супердобрив.

В багато раз ефективніше по дії та врожайності традиційних добрив: «Карбамід», «Мочевина», «Аміачна селітра»…

Основною складовою частиною є органічні кислоти трикарбонового циклу в поєднанні з органічним азотом. Має три види: «К1», «К2», «К6».

 • «Мочевин - К1» (базове добриво) – посилює кореневу систему, біомасу рослин та їх імунну систему.
 • «Мочевин - К2» - сприяє розвитку додаткових пагонів та плодів, зменшує потребу рослин в волозі майже вдвічі, забезпечує дружнє дозрівання.
 • «Мочевин - К6» - для напівсухого протруєння насіння (1л на 1т), що забезпечує дружні сходи та більш розвинуті рослини.  

Один літр «Мочевин - К1» по своїй ефективності дорівнює 100 кг аміачної селітри або 10 кг кристалону чи гумісолу, 1 літр «Мочевин - К2» дорівнює 3 кг декстрелу, 1 л «Мочевин - К6» - 2 л «Марсу», що набагато зменшує витрати.

Крім своїх властивостей, «Мочевин - К» в бакових сумішах з другими препаратами (фунгіцидами, гербіцидами, мікроелементами, традиційними добривами – карбамід, селітра…) «проводить» їх в клітку рослин, чим робить їх системними та змушує їх працювати набагато ефективніше, тобто зменшує їх витрати, дає економію коштів більш 20-30 грн/га.

На основі добрива «Мочевин - К» розроблена технологія дробного живлення рослин (внесення разом з «Мочевином» 8-10л/га «Карбаміду»…), що дозволяє відмовитися від внесення селітри, а вживання «Мочевину» разом з «Гаупсином» дозволяє відмовитися від засобів хімзахисту рослин.

Таким чином, добриво Мочевин - К має переваги:

 • ніяких додаткових витрат на підживлення, так як протруєння насіння та позакореневе підживлення проводиться в бакових сумішах одночасно з хімобробкою;
 • повністю розчиняється (розбавляється) у воді без додаткових витрат праці та сумісне з всіма засобами захисту рослин.
 • ніяких витрат часу та легка доступність при приготуванні бакових сумішей;
 • не має баластних та шкідливих елементів (Cl,F та інші);
 • не шкідливе для довкілля та грунтових вод, так як не вимивається та не фільтрується в грунті опадами та зрошенням;
 • рентабельність від впровадження складає від 98 (ячмінь) до 100 (картопля, томати) відсотків;
 • винесені в плоди кореневою системою азотні сполуки перетворює в вуглеводи, крохмали та білки.

Супердобрива класу Мочевин - К

Вражаюча ефективність, підтверджена нетоксичність: новітній клас супердобрив МК1, МК2 та МК6 для вирощування екологічно чистої продукції (норми підживлення 0,5-1 літр на гектар обприскуванням рослин 0,2-1% водним розчином), а дія заснована на активізації фотосинтезу (зворотне гербіциду) та системності, в т.ч.:

 • Мочевин - К1 - обприскування картоплі, ріпаку, ячменю, гороху, томатів та ін. 0.2-1% водним розчином (0.5-1 л/га в фазі 5-7 листочків) підсилює ріст коренів, які охоплюють більший обсяг грунту, за рахунок чого утворюються додаткові пагони та біомаса. На відміну від стимуляторів, викликаючих подовження рослин явище - тропізму, МК потовщує стебла, сприяє активізації процесу фотосинтезу, квітка та плодоутворенню, прискоренню дозрівання та проявляє фунгіцидно-реппелентні властивості.
 • Мочевин - К2 - в бакових сумішах з гербіцидами прискорює та значно покращує їх дію. Знімає стресову дію гербіцидів на ячмінь та пшеницю. За рахунок потовщення шийки колоса, підсушуючи зерно в колосі, зберігає від вимивання клейковину, застерігає від запалу та зменшує ІДК на 10-20 одиниць. Фунгіцидні та антиферамонні якості препарату значно зменшують наявність хвороб та шкідників на рослинах. Рекомендована норма на ячмінь 0,5 л/га, на пшеницю 1л/га. Інші культури: в нормі 0,5 л/га працює як стимулятор, 1 л/га як ретардант, а в нормі 3 л/га як дисикант.
 • Мочевин - К6 має у складі Мочевин - К1 та кріопротектор, а це сприяє тому, що навіть безнадійно спляче, проінкрустоване із розрахунку 30 мл на кілограм, насіння "вистрілює" на 4-5 день після висіву. Невілює стреси в рості від похолодання та посухи.

МК1, МК2, МК6 сумісні з гербіцидами. В бакових сумішах значно прискорюють та покращують їх дію. Добрива не токсичні для риб, бджіл, водоростей, за якісними показниками значно перевищують існуючі аналоги, а по відношенню ціна/ефект не мають собі рівних (звіти інституту цукрових буряків, ІЗПР, інституту гідробіології та університету ім. Шевченко).

Основою виробництва препаратів серії Мочевин-К є регулятори росту рослин, органіка, мікроелементи. Та на відміну від інших (Кристалон, Кеміра NPK, Міком, Нітрофоска, Растворин, Реаком),кожен з препаратів М-К володіє системністю, вже через півгодини після підживлення бере участь в водообміні між клітинами, в бакових сумішах "проводить" з собою засоби захисту рослин, за рахунок чого значно покращує імунну систему, вдвічі дію гербіцидів та фунгіцидів, при цьому нівелюючи іх стресову дію. Сприяє кращому засвоєнню азотних добрив, перетворюючи на додаткову продукцію.