Біодеструктор стерні

Біодеструктор стерні «БіоСтімІкс-Нива».
Мікробне розкладання рослинних залишків (стерні), розрихлення та збагачення ґрунту агрономічно цінними мікроорганізмами, очищення ґрунтів від збудників кореневих гнилей бактеріального і грибкового походження.

Останнім часом через втрату активного гумусу грунтів і втратою мікробної активності, спостерігається зниження родючості і накопичення в грунті збудників хвороб рослин.

Інша проблема - з'явилися зовсім нові хвороби - кореневі гнилі змішаного бактеріально - грибкововго походження. Вони з’являються у вигляді відсутності вторинної кореневої системи і весняного кущіння озимих культур, пожовтіння посівів, великої кількості несформованого зерна, частіше з чорним зародком, нестійкість рослин до заморозків та ін.

Ми пропонуємо спеціально розроблений мікробіологічний препарат - деструктор поживних решток, в його складі: високоактивні штами (Триходерма, Актиномицет і Азотобактер) целюлозолітичних, лігнолітичних, азотфіксуючих і фотосинтезуючих мікроорганізмів, антагоністів патогенних грибів і бактерій в оптимальних співвідношеннях. З 2014 року в препарати введені особливі біологічно активні речовини, що є антагоністами фітопатогенної бактерії Pseudomonas syringae.

Склад: Мікроорганізми і біологічно активні речовини.

Функції компонентів: Триходерма харзіанум - антагоніст грибкових патогенної мікрофлори, активний целюлозоліти, здатний виживати при великій температурі; Актиномицет - антагоніст бактеріальної та грибкової мікробіоти, продуцент природних антибіотиків, разрихлювач грунту; Азотобактер - бактерії здатні фіксувати азот з атмосфери, покращувати мінеральне живлення рослин, стимулювати їх ріст і розвиток, постачати біологічно активними речовинами (вітамінами, фітогормонами, амінокислотами, антибіотичними речовинами проти фітопатогенів та ін.), Збільшувати стійкість рослин до захворювань, підвищувати врожай і якість рослинної продукції.

Обробка БіоСтімІкс-Нива пожнивних решток на місцях обробки є елементом інтегрованого захисту рослин від бактеріальних і грибкових захворювань. Особливо актуальна обробка для попередження зараження в осіннє-зимовий період такими захворюваннями як: снігова пліснява, склеротініоз, борошниста роса, кореневі гнилі, гнилі грибкового та змішаного бактеріально - грибкового походження, а також - бурої, стеблової та жовтої іржі.

Таким чином, у рамках однієї технологічної операції вирішується цілий спектр агротехнічних завдань - продуктивність ґрунтів, розрихлення ґрунтів, мінеральне живлення рослин та фітосанітарний стан посівів.

Застосування препарату ефективно як у рамках традиційної системи землеробства, що припускає оранку, так і в рамках ресурсозберігаючих технологій.

Препарат поставляється у вигляді концентрату мікробних культур - 1 літр на гектар в суміші зі спеціальним препаратом-стартером - Активатором - 1 літр на гектар, у перший рік застосування з можливістю зниження норми витрати препарату в наступні роки.

Двокомпонентний препарат у складі:

Кількість обробок

Норма внесення препарату на 1 га/л

Концентрат мікробних культур БіоСтімІкс-Нива

1

1

Препарат Активатор (підсилювач дії)

1

 

 

 

 

 

 

Мал. Випробування дії препарату БіоСтімІкс-Нива на пожнивні залишки (Інститут мікробіології і вірусології НАНУ, 2015 рік). На фото по порядку зліва - направо:

1) суха солома, 2) солома змочена водою, 3) БіоСтімІкс-Нива (1 л/га), 4) БіоСтімІкс-Нива (1 л/га) + Активатор (1 л/га).

Залежно від стану ґрунтів і панівних хвороб препарат виготовляється у вигляді композицій за індивідуальним замовленням з яскраво вираженим акцентом на:

  • розущільнення ґрунту; *
  • відновлення родючості;*
  • очищення ґрунтів від збудників хвороб; *
  • прискорене розкладання рослинних залишків.

Фасовка: концентрат БіоСтімІкс-Нива - каністра 10 л; активатор - каністра 10 л.


Розумний вирощує рослину, а мудрий вирощує ґрунт!