Дієвий комплекс для зміцнення та захисту сходів озимих сільськогосподарських культур

Аналізуючи погодні умови в 2016 році, через посуху, строки сівби озимих культур було перенесено на місяць, а в деяких регіонах і більше. З огляду на прогноз щодо суворої зими 2016-2017 років зроблено висновок - посіяні озимі культури без додаткової підтримки препаратами живлення можуть загинути або не принесуть очікуваного результату врожаю. Для вирішення даної ситуації фахівцями Науково-виробничого підприємства «Віват» розроблено дієвий комплекс для зміцнення та захисту сходів озимих культур.

Підготовлений комплекс використовується для підвищення стійкості рослини до стресу до погодних та інших умов, посилення схожості, а також зменшення впливу хвороб. До складу даного комплексу рекомендуємо препарати:

  • стимулятор росту «Регоплант», «ORGANIC» SIC 02.008.888 (підвищує хлорофіл - до 30%, збільшує листову поверхню, зміцнює  імунітет рослини, використовується для боротьби з нематодами та знімає пестицидний стрес);
  • транспортер макро та мікроелементів «Мочевин К1» (вдвічі посилює кореневу систему та біомасу рослини);
  • прилипач «ЕПАА-10» (універсальний біологічний клей на основі мікробних полісахаридів ксантану або енпосану, діє, як природний антифриз, а саме, після обробки у рослини підвищується морозостійкість до 5 °C на 45 діб, захищає до десяти середньостатистичних дощів, використовується для пролонгації дії інших препаратів). 

Норма витрат препарату на 1 гектар

препарат

кількість, л

ціна з урахуванням ПДВ, грн

 «Регоплант»

0,050

70,00

 «Мочевин К1»

1,0

156,00

 «ЕПАА-10»

0,300

39,00

 

Запропонований комплекс дасть змогу рослині ввійти у зимовий період набагато міцнішою та захищеною!

«Якщо ти хочеш зміну у майбутньому,- стань цією зміною в сьогоденні! З любов’ю до Землі!»