Розселення трихограми за допомогою БПЛА

Комерційна пропозиція по внесенню трихограми (Trichogramma evanescens)

Науково-виробниче підприємство "Віват" пропонує високоефективний біологічний метод боротьби з шкідниками врожаю шляхом розселення яйцеїда Trichogramma evanescens. Ми виробляємо авіа внесення Мультикоптерами, даний спосіб найбільш ефективний і дозволяє своєчасно, оперативно і рівномірно розселити трихограму на великій території, особливо у фазі розвитку рослин, коли вихід на поле спецтехніки не рекомендується.
Трихограмма розвивається всередині заражених нею яєць комах-шкідників. Паразитичний спосіб життя ведуть тільки личинки трихограми, доросла особина харчується нектаром. Трихограмма, знищивши яйце, запобігає появі нових комах. Вона знищує зародків навіть тих шкідників, яйця яких знаходяться в землі або в стеблах рослин.
Трихограма ефективна для знищення кукурудзяного (стеблового) і лугового метеликів, бавовняної совки, клопа-черепашки, підгризаючих і листогризучих совок, колорадського жука, огнівок, молей, листокруток, плодожерок, американського білого метелика та інших шкідників, які роблять кладку яєць, до появи їх шкідливої ​​стадії - гусениці. Ці види шкідників ведуть прихований спосіб життя. Хімічні засоби в таких випадках малоефективні, знищують комах-ентомофагів, що надалі приводить до самих небажаних результатів.

Переваги застосування яйцеїда Trichogramma evanescens для біо-захисту рослин:

  • Низька вартість у порівнянні з витратами на хімічну обробку рослин (дешевше не менш, ніж в 3 рази, з урахуванням накладних витрат; так в цьому році ціна обробки 1 га в середньому становила 30 гривень.
  • Даний спосіб біо захисту рослин є екологічним.
  • Висока ефективність, зниження втрат врожайності в результаті обробки с/г культур більш ніж на 20%.
  • Широкий спектр дії (знищення вищевказаних шкідників, а також трипси, оранжерейній білокрилки, личинок грибних комариків, мінуючи мухи, плодожерок, личинок капустяної совки та інших).
  • Авіа нанесення (виключається потреба в застосуванні спеціальних обприскувачів).
  • Одноразове внесення дозволяє за одне розселення знищувати кілька поколінь шкідників і уникнути до 40% втрат від несформованого врожаю.

 

Нанесення трихограмами за допомогою БПЛА

Науково-виробниче підприємство "Віват" пропонує послугу з розселення трихограми за допомогою безпілотного літального комплексу AgUAV-42. Цей комплекс створюється на базі військових БПЛА, успішно використовуються в АТО.
За час створення техніки для військових і добровольчих з'єднань української армії нами отриманий величезний досвід по налаштуванню і доведенні автопілотам ї, виробництву якісної техніки.

Надійність. Ми пропонуємо послугу, в основі якої лежить перевірена техніка. Максимально виключений людський фактор - розселення виконується під управлінням автопілота. Для зльоту і посадки не потрібно злітна смуга. ЛЕП, дерева та інші перепони не заважають роботі.

 Продуктивність. Обробка поля може виконуватися паралельно трьома літальними апаратами. Швидкість обробки одним апаратом за один виліт від 80 до 130 гектар на годину, всім комплексом до 2500 гектарів на добу. Роботи можуть проводитися вночі у дві зміни.

Безпека. Роботу виконують безпілотні апарати. У випадку аварії збиток наноситься тільки нашій техніці.

Якість. Автопілот Мультикоптер, що використовує сигнал GPS, розселить трихограму по лініях з інтервалом 40 метрів з висоти 10-15м на всій площі поля. Окремо і в обов'язковому порядку обробляється периметр поля на відстані не більше 20м від краю поля. Дозування трихограми може бути змінена прямо в польоті. Для обробки високорельєфних полів ми відчуваємо технологію LiDAR, яка забезпечить проходження БПЛА на заданій висоті над полем.

 

Спостереження та охорона полів

 

Гіроподвес з тепловізорами використовуються також в зоні АТО і для охорони кордонів. Комплекс з таким пристроєм дозволяє значно спростити і здешевити вирішення проблеми розкрадання врожаю, особливо в нічний час.

  • Польотний час 40+ хвилин
  • Дальність 15 км
  • Можливість спостереження і запису в режимі реального часу