Амбростоп засіб проти амброзії


Створений на основі природного мінералу бiшофiт, препарат не містить пестицидів i агрохімікатів та не здійснює негативного впливу на навколишнє середовище, в тому  числі на фауну, людину i бджіл не утворює токсичних сполук у повітряному середовищі i стичних водах у присутності інших речовин.      
Форма випуску : рідина. 
Механізм дії: екологічний засіб для боротьби з амброзією полонистою та іншими дводольними бур'янами. Препарат має контактну дію. 
Рослини обробляють переважно на ранніх стадіях у фазі активного зростання до цвітіння, що є найбільш ефективним. Потрапляючи на листя рослин, засіб проникає в середину та викликає їх в'янення,  впливає на пилок рослин та робить його стерильним.
Спосіб застосування: даний препарат знаходиться у формі розчину та готовий до використання. Застосовуються переважно з травня по липень, коли рослина сходить i знаходиться у фазі активного росту.
Обробку рослин проводять за допомогою дрібнодисперсного обприскувача або спеціальної техніки. Оскільки препарат має контактну дію, то важливо, щоб поверхня бур'яну була максимально щільно оброблена розчином. Витрата розчину залежить від розміру рослин та густоти стеблестою i становить 2,5-5 літрів на сотку. Через годину- за умов сонячної погоди, або через добу, якщо хмарно - можна буде переконатися в ефективності засобу i перевірити якість обприскування. Рослини, на які потрапив розчин зв'януть. 
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Насіння амброзії вкрай живуче i має особливість проростати до 40 років. Тому, там де були зарості амброзії, навіть після обробки в наступному році амброзія знову проросте в достатку.
У наступні 3-4 роки на ділянці необхідно буде проводити таку ж обробку.
Пам'ятайте: одна рослина амброзії може дати до 100 000 насінин, а насіння це може проростати протягом  40 років.
З обережністю використовувати поблизу культурних рослин.
Сумісність з іншими препаратами: сумісний з більшістю добрив 
та пестицидами. Загалом, бажано в кожному окремому випадку робити попередню перевірку компонентів бакової суміші на фізичну сумісність.
Техніка безпеки та умови зберігання: під час обробки використовуйте засоби індивідуального захисту (респіратори типу «Лепесток», захисні окуляри типу ПО-2, ПО-3, рукавиці технічного призначення). Можливе утворення осаду.  
Фасування: 1л,  5л. 10л. 20л. 1000 л. (єврокуб).
Термін зберігання: 5 років.
 
“День Поля” в Інституті зрошуваного землеробства
ВОЖЕГОВА РАЇСА АНАТОЛІЇВНА 
 
                                                                                                                 
Демонстрація засобу проти амброзії Амбростоп 
на дослідній ділянці Інституту зрошуваного землеробства НААН
 
Еффект від використання препарату на фото