Амбростоп засіб проти амбозії

Екологічний засіб для боротьби з амброзією полинолистою та іншими бур’янистими рослинами. Препарат має контактну дію. Рослини обробляють переважно  на ранніх стадіях у фазі активного зростання до цвітіння, що є найбільш ефективним. Потрапляючи на листя  рослин  засіб проникає в середину та викликає їх в’янення,    впливає на  насіння  рослин 
і робить іх  нефертильними,  тобто насіння стає  не здатним  до розмноження. 
Створений на основі природного мінералу  бішофіт, препарат не містить неприродних  гербіцидів та не здійснює   негативного впливу на навколишнє середовище, 
в тому числі на фауну, людину і культурні рослини, є   пожежо-  та вибухобезпечний, не утворює токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах  у присутності інших речовин. Покращує та відновлює ґрунт.
Спосіб застосування засобу: даний препарат знаходиться у формі розчину і готовий до використання. Застосовується переважно з травня по липень, коли рослина сходить 
і знаходиться у фазі активного росту. 
Обробку рослин  проводять за допомогою дрібнодисперсного  обприскувача або спеціальної техніки. Оскільки препарат має контактну  дію, то важливо, щоб   поверхня  бур'яну була  максимально щільно оброблена розчином. 
Витрата розчину: 2,5-5 літрів на сотку (залежить від розміру рослин та густоти їх схожості). Через годину – за умов сонячної погоди, або через дві-три, якщо хмарно - можна буде переконатися в ефективності засобу і перевірити якість обприскування. Рослини, на які потрапив розчин у необхідній кількості, зів'януть.  При необхідності проводять повторну обробку. В зв’язку з неодночасним проростанням насіння, що знаходяться у ґрунті,  процедуру обробки проводять декілька раз з деяким інтервалом.
     Можлива  обробка рослин  перед початком цвітіння, або на початку цвітіння, що знижує утворення пилка   та фертильність рослин, а також  їх алергенність.
Попередження: насіння амброзії вкрай живуче і має особливість проростати протягом 40 років. Тому, там де були зарості амброзії, навіть після обробки в наступному році амброзія знову проросте в достатку.У наступні 3-4 роки на ділянці необхідно буде проводити таку ж обробку. Кількість Амброзії на ділянці буде зменшуватися, але рекомендується хоча б раз у сезон протягом наступних 15 років проходити по ділянці і виривати рослини, які зрідка будуть проростати, щоб не дати їм зацвісти.
Пам'ятайте: один кущ Амброзії може дати до 100 000 насінин, а насіння це може проростати протягом 40 років.
Сумісність з іншими препаратами: сумісний з більшістю добрив та пестицидами. Загалом, бажано в кожному окремому випадку робити попередню перевірку компонентів бакової суміші на фізичну сумісність.
Техніка безпеки та умови зберігання: під час обробки використовуйте засоби індивідуального захисту. При потраплянні розчину на слизові оболонки, промийте великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря. Можливе утворення осаду. 
Термін зберігання: 5 років.
Фасування: 5л, 10л, 20л, 1000л. (эврокуб)
 
Всі на бородьбу з амброзією!!!